Společnost DAGEN s.r.o. je prodejcem antikorozních nátěrových hmot novatic na území Moravskoslezského kraje. Od 1.9.2011 jsme zároveň oficiálním partnerem a prodejcem průmyslových laků a systémů antikorozní ochrany RELIUS COATINGS GmbH. & Co. KG (www.relius.de), člena skupiny BASF Coatings, pro Českou republiku. Dlouhodobě jsme jedním ze dvou odsouhlasených dodavatelů nátěrových hmot pro společnost Liebherr.

V rámci dalšího rozšiřování obchodních aktivit a nabídky nátěrových hmot jsme v roce 2012 započali spolupráci se společností  MALCHEM rovněž s výhradním zastoupením pro celý český trh.

Portfolio našich výrobků tvoří alkydy (syntetiky), dvousložkové epoxidy a polyuretany, nátěrové hmoty určené do vysokých teplot – silikáty a silikony, nebo speciální systémy antikorozní ochrany. Vrchní odstíny mícháme dle vzorkovnice RAL, tak i NCS, v alkydech i polyuretanech, ve vysokém lesku i pololesku.

Objednané zboží stavem dodáváme z našeho ostravského skladu nejpozději do dvou pracovních dnů od obdržení objednávky.

V rámci doplňkového sortimentu nabízíme autolaky, tmely na kovové a polyesterové povrchy, ředidla, produkty stavební chemie nebo ocelové granuláty (broky) do tryskacích zařízení.
 
Mimo jiné poskytujeme našim zákazníkům i bezplatný technický servis spojený s odborným poradenstvím, zhotovením kontrolních ploch a vystavením protokolů měření.

Pro vypracování cenové nabídky nebo realizaci objednávky zboží nás prosím kontaktujte zde

Wednesday the 20th. Joomla Templates Free.