Společnost MALCHEM Sp. z o.o. je předním polským výrobcem  antikorozních nátěrových hmot určených pro ochranu ocelových konstrukcí a objektů v chemickém a hutním průmyslu, strojírenství, hornictví, loďařství, pozemní dopravě, energetice či stavebnictví. Byla založena poblíž Varšavy roku 1981 panem Jarosławem Malskim jako rodinná firma se zaměřením na výrobu barev a laků. V současné době zaměstnává více než 50 zaměstnanců.

 

Díky uplatňování moderních systémů řízení a výroby v praxi je držitelem certifikátu ISO 9001:2008 a řady dalších osvědčení garantujících odběrateli stabilitu jakosti a kvality dodávaných produktů. V rámci prodeje a služeb zákazníkům se opírá o tým zkušených odborníků připravených fundovaně doporučit nejefektivnější systém korozní ochrany. Skloubení dobrého laboratorního zázemí a inovačních technologií umožňuje nejen kontinuální vývoj nových produktů, ale i flexibilně přizpůsobovat jejich vlastnosti potřebám zákazníka. Díky těmto skutečnostem se daří naplňovat filosofii firmy založenou na rychlé dodávce kvalitních výrobků zaručujících dlouhodobou ochranu v těžkých korozních prostředích.

 

MALCHEM patří k nejdynamičtěji se rozvíjejícím firmám na polském trhu. Toto své postavení pravidelně potvrzuje např. v prestižních domácí anketě „Gazely byznysu“. Snaha o další rozvoj a expanzi na domácím a zahraničních trzích je podpořena významnými investicemi do rozšiřování kapacit a modernizace technologií výrobního závodu.

 

Od roku 2012 je naše společnost DAGEN s.r.o. výhradním smluvním zástupcem značky MALCHEM pro český trh.

Wednesday the 20th. Joomla Templates Free.